USŁUGI KSIĘGOWE

Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych do systemu, ale przede wszystkim są to: WIEDZA i doświadczenie, które realnie przedkładają się na długofalowy sukces firmy.

Dziś trudno wyobrazić sobie sprawnie działającą firmę osiągającą spektakularne wyniki finansowe bez posiadania zaplecza fachowców i praktyków w dziedzinie podatków. Mając to na uwadze należy stwierdzić, iż księgowość stanowi niezbędny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

 

Klienci, którzy korzystają z naszych usług księgowych zyskują gwarancję rzetelności i wysokiej jakości ich wykonania. Wśród zalet powierzenia KFK EXPERT ® Sp. z o.o prowadzenia obsługi można wymienić m.in.:

 

  • Niższe koszty w porównaniu do kosztów zatrudnienia własnego księgowego oraz kadrowej,
  • W ramach współpracy oferujemy naszym Klientom liczne rabaty – szczegóły w zakładce Promocje,
  • Elastyczność w działaniu, dostosowujemy rozwiązania do potrzeb Klienta,
  • Oszczędności na literaturze, prasie fachowej, szkoleniach itp.,
  • Możliwość odbioru dokumentów od Klienta poprzez kurierów,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia kompleksowej obsługi podmiotów krajowych i zagranicznych tym również w obsłudze kontroli podatkowych,
  • Obsługa firm w językach polskim, angielskim, niemieckim,
  • W cenie usługi księgowej zapewniamy Klientom doradztwo w bieżących sprawach,
  • Każdy Klient KFK EXPERT ® Sp. z o.o otrzymuje co miesiąc bezpłatnie czasopismo Kancelarii DORADCA PODATKOWY,
  • Kompleksowość usług dzięki współpracy z Kancelarią Notarialną co pozwala na sprawne działania związane np. z przekształcaniem przedsiębiorstw itp.

Kancelaria EXPERT prowadzi usługi księgowe podmiotów gospodarczych przy pełnym zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry pracowników. W swojej pracy kładziemy duży nacisk na kwestie zmian w przepisach podatkowych, dlatego przeprowadzamy systematyczne szkolenia, jak również korzystamy z profesjonalnych narzędzi i publikacji, aby dzięki temu jak najlepiej wykonywać zlecone Kancelarii prace. Posiadamy nie tylko uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg handlowych, co pozwala poszerzyć katalog prowadzonych spraw.

Ponadto dzięki współpracy i zaangażowaniu stałego grona: prawników, ekonomistów, biegłych rewidentów nasza oferta jest kompleksowa i zgodna z oczekiwaniami Klientów. Kancelaria dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty prowadzi obecnie kompleksową obsługę podmiotów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Poprzez uczestnictwo w licznych konkursach organizowanych przez pisma branżowe Kancelaria Finansowo-Księgowa EXPERT ® Sp. z o.o uzyskała szereg certyfikatów m.in.: Kancelarii Przyjaznej Podatnikowi oraz tytuł Wzorcowej Kancelarii przyznany przez Fundację na Rzecz Wspierania Doradztwa Podatkowego w ramach programu Budujemy Systemy Jakości, co jest gwarancją działania w oparciu o procedury Standardów jakości.

KFK EXPERT ® Sp. z o.o ma na uwadze, iż zmieniające się przepisy, a w szczególności te dotyczące sfery podatkowej powodują powstanie wśród przedsiębiorców wielu wątpliwości w zakresie prawidłowości ich oceny i tym samym właściwego kwalifikowania zdarzeń gospodarczych. W związku z tym wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę wyjaśniamy zawiłości przepisów publikując artykuły w miesięczniku Mistrz Branży. KFK EXPERT ® Sp. z o.o posiada stałą rubrykę, na której pośrednictwem czytelnicy otrzymują kompendium wiedzy na temat zmian przepisów istotnych z punktu widzenia ich firmy.