Pon. – Czw. 08:00 – 16:00 / Pt. 07:00 – 15:00


Al. Korfantego 138, Katowice


+48 512 270 953 / +48 32 253 70 61

O nas

Działając w branży finansowo-księgowej oraz kadrowo – płacowej szczególną uwagę przywiązujemy do świadczenia usług na poziomie gwarantującym satysfakcję naszych Klientów. W ciągu całej swej działalności Kancelaria Podatkowa EXPERT Sp. z o. o. wspiera swych Klientów fachową wiedzą i poradą w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych problemów w zakresie prowadzonej działalności – tym samym wyszliśmy ponad przeciętność działających na rynku biur rachunkowych.

Jak Państwo zauważycie spektrum naszych działań jest długofalowe zadowolenie Klientów zarówno tych obecnych, jak i przyszłych. Zdajemy sobie sprawę jak niejednokrotnie trudno przedsiębiorcy dotrzeć do odpowiednich przepisów prawnych oraz podatkowych. Z uwagi na to jak również na fakt ciągłych zmian w przepisach ustawy rachunkowości, uciążliwości wynikających z załatwiania spraw w urzędach – chcemy zaoferować naszym Klientom pomoc, by w ten sposób mogli realizować swoje wizje zamiast zajmować się kwestiami, których profesjonalne załatwienie jest dla nas priorytetem.

Indywidualne podejście do klientów

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria Podatkowa EXPERT Sp. z o. o. zyskała rzesze wiernych Klientów. Dbając o ciągły rozwój, a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie w branży Kancelaria udoskonala swoje usługi, proponując coraz nowsze rozwiązania z zakresu danego obszaru działalności. Nadrzędnym celem działania Kancelarii Podatkowej EXPERT Sp. z o. o. jest profesjonalna obsługa w pełnym zakresie funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Praca na rzecz różnych podmiotów gospodarczych pozwoliła zdobyć cenne doświadczenia oraz wypracować własne metody współpracy z Klientem. Mamy nadzieję, że zaprezentowane na stronie informacje dotyczące oferty Kancelaria Podatkowej EXPERT Sp. z o. o. przybliżą Państwu zakres wykonywanych przez nas prac i zechcą Państwo podjąć rozmowę na temat korzyści wynikających z długofalowej współpracy z Kancelarią Podatkową EXPERT Sp. z o. o.

atuty

Pełen profesjonalizm

Kompleksowość usług świadczonych przez Kancelarię Podatkową EXPERT Sp. z o. o. pozwoli Państwu zaoszczędzić czas potrzebny do załatwienia spraw w różnych instytucjach, a kwestie związane z rachunkowością Państwa firm dzięki zaangażowaniu Kancelarii przyczynią się do powstania sprawnego narzędzia rozwoju Państwa biznesu.