POŚREDNICTWO FINANSOWE

Kancelaria Finansowo-Księgowa Expert® Sp. z o.o prowadzi na rzecz swoich kontrahentów doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy finansowania zewnętrznego. Z uwagi na długoletnie doświadczenie w branży możemy zaoferować swoim Klientom szerokie spektrum rozwiązań finansowych, które są dostosowane do specyfiki działalności gospodarczej każdego z nich.

KFK EXPERT ® Sp. z o.o na bazie całościowej oceny sytuacji finansowej Klienta proponuje najlepsze dla niego rozwiązanie mające w efekcie doprowadzić do rozwoju firmy, dzięki wynegocjowaniu najkorzystniejszych warunków finansowych. Mając na uwadze fakt, iż obecnie na rynku istnieje wiele podmiotów oferujących instrumenty finansowe czy to w postaci leasingu, czy w formie kredytu zatem dla dokonania prawidłowej ich oceny koniecznym jest dokładne zweryfikowanie wszystkich dostępnych rozwiązań pod kątem opłacalności dla danej firmy.

KFK EXPERT ® Sp. z o.o z racji posiadania wieloletniego doświadczenia w bankowości już w pierwszym etapie weryfikuje korzystność danej oferty. Wskazujemy Klientom wszelkie informacje w postaci ukrytych kosztów widniejących w ofercie, ewentualnych zagrożeń z tym związanych dla ich płynności finansowej, jak również proponujemy wybór najlepszej formy finansowania. Oferta KFK EXPERT ® Sp. z o.o jest skierowana dla tych przedsiębiorców, którzy chcą skoncentrować się na realizacji wyznaczonych celów biznesowych i oczekują kompleksowego przeprowadzenia przez wszystkie etapy procedury pozyskania finansowania zewnętrznego.