Biuro Rachunkowe KFK Expert Katowice, podatki rachunkowość katowice
Mapa strony angielska wersja językowa włoska wersja językowaOferta pośrednictwa finansowego


Kancelaria Finansowo- Księgowa Expert Sp. z o.o z siedzibą Centrali w Katowicach, dzięki długoletniemu doświadczeniu oferuje swoim Klientom szerokie spektrum rozwiązań finansowych, które są dostosowane do specyfiki działalności każdego z nich. Poprzez usługi doradcze w zakresie produktów kredytowych i finansowania za pomocą leasingu gwarantujemy naszym Klientom kompletność oferty i umożliwiamy nieustanny rozwój ich firm. Nasza oferta jest skierowana do tych, którzy chcą skoncentrować się na realizacji wyznaczonych celów biznesowych poprzez skorzystanie z kompleksowości usług świadczonych przez Kancelarię.

Leasing

działalność leasingowa Raiffeisen-Leasing Polska S.A. działa na rynku leasingowym od 1998 roku. Szybką realizację kontraktów, silne i bezpieczne zaplecze finansowe zapewnia Grupa Raiffeisen, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Europejski Bank Inwestycyjny oraz inne wiodące banki. Raiffeisen Leasing Polska S.A. to jedna z wiodących firm leasingowych w Polsce, która finansuje wszelkie środki trwałe, od samochodów osobowych poprzez specjalistyczne środki transportu, maszyny i urządzenia, linie technologiczne, sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy, na nieruchomościach skończywszy.

Europejski Fundusz Leasingowy SA - www.efl.pl

Oferta Kancelarii Finansowo- Księgowej w zakresie leasingu jest dostosowana do potrzeb i specyfiki firm o różnej wielkości z różnych branż i o różnej kondycji finansowej. Kancelaria prowadzi współpracę z firmą leasingującą co pozwala wynegocjować korzystne dla Klientów Kancelarii warunki umowy.

Niniejsza oferta skierowana jest zarówno do małych firm jak i dużych korporacji gospodarczych.

Wykorzystując w prowadzonej działalności leasing jako formę finansowania przedsiębiorca zyskuje wiele dodatkowych korzyści w tym:

 • Krótszy okres decyzyjny i czas uruchamiania finansowania
 • W przypadku leasingu operacyjnego istnieje możliwość optymalizacji bieżącej podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym, gdyż w przeciwieństwie do kredytu wszystkie raty leasingowe są dla korzystającego kosztem uzyskania przychodów.
  • podatek VAT naliczany jest od poszczególnych opłat leasingowych z osobna, przez co nie ma konieczności płacenia go w całości na początku umowy, jak to ma miejsce w umowach sprzedaży ratalnej,
  • leasing nie ogranicza możliwości korzystania przez leasingobiorcę z tradycyjnych form pozyskiwania środków na inwestycje, np. kredytu bankowego,
  • zapewnia dostęp do najnowszej techniki i technologii bez angażowania własnych środków kapitałowych,
  • umożliwia błyskawiczne podejmowanie decyzji inwestycyjnych i - co za tym idzie - natychmiastowe reagowanie na sytuację rynkową,
  • leasing to znacznie prostsze i szybsze procedury niż w przypadku kredytu bankowego,
  • leasing to możliwość pokrywania kosztów użytkowania urządzeń z bieżących przychodów firmy,
  • leasing to elastyczna, szybka i wygodna forma pozyskiwania środków trwałych; minimum formalności, uproszczona procedura.

Kredyt

Rozwój przedsiębiorstw jest związany zazwyczaj z koniecznością korzystania z zewnętrznych źródeł finansowania, takich jak kredyt. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą skutecznie zwiększyć swój potencjał, a tym samym wyprzedzić konkurencję.

Wybór odpowiedniej instytucji finansowej, a następnie określenie odpowiedniego rodzaju finansowania, dopełnienie wszystkich formalności związanych z procedurą przyznania finansowania, wynegocjowanie korzystnych warunków umowy itp. wiąże się zazwyczaj z trudnościami. Niejednokrotnie ma miejsce sytuacja, iż przedsiębiorca po pewnym czasie od podpisania umowy stwierdza, że skorzystał z jednej z najdroższych form zewnętrznego finansowania.

Kancelaria Finansowo Ksiegowa "EXPERT" ® Sp. z o.o oferuje:

 • kompleksową pomoc w zakresie wyboru atrakcyjnej formy kredytu,
 • skompletowania odpowiedniej dokumentacji,
 • negocjacji korzystniejszych warunków umowy z instytucją finansującą,

minimum formalności

 • pełnego pośrednictwa kredytowego
 • Pomagamy uzyskać kredyt na każdy cel, w zależności od potrzeb klienta. Doświadczenie zdobyte na rynku pozwala zaproponować możliwość finansowania wszelkiego rodzaju inwestycji.

Jako obiektywni doradcy, posiadający doświadczenie i dostęp do najatrakcyjniejszych kredytów bankowych, pomagamy w znalezieniu i realizacji najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.