Biuro Rachunkowe KFK Expert Katowice, podatki rachunkowość katowice
Mapa strony angielska wersja językowa włoska wersja językowaOptymalizacja Podatkowa - Niższe podatki

Szczegóły dotyczące optymalizacji podatkowej:

Naszym Klientom oferujemy usługę optymalizacja podatkowa, której celem jest przegląd aktualnych obciążeń podatkowych a następnie wybór najlepszych rozwiązań "optymalizujących" zgodnych z przepisami prawa. Dzięki znajomości przepisów prawa podatkowego oraz ogółu prawnych aspektów oferujemy naszym Klientom kompleksową, najwyższej jakości usługę.

optymalizacja podatkowa, audyty podatkowe

Jak Państwo zauważycie spektrum naszych działań jest długofalowe zadowolenie Klientów zarówno tych obecnych jak i przyszłych. Zdajemy sobie sprawę jak niejednokrotnie trudno przedsiębiorcy dotrzeć do odpowiednich przepisów prawnych oraz podatkowych, które uzasadniałyby prowadzenie księgowości w oparciu o optymalizację podatkową. Z uwagi na to jak również na fakt ciągłych zmian w przepisach ustawy rachunkowości, uciążliwości wynikających z załatwiania spraw w urzędach - chcemy zaoferować naszym klientom pomoc, by w ten sposób mogli realizować swoje wizje zamiast zajmować się kwestiami, których profesjonalne załatwienie jest dla nas priorytetem.


OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Przeprowadzenie optymalizacji podatkowej wymaga skoordynowania z planowaniem podatkowym we wszystkich obszarach działalności firmy i powinno uwzględniać wiele kryteriów (m.in. uwarunkowania biznesowe) gdyż kwestie obciążeń podatkowych są tylko jednym z elementów rozważanej koncepcji.

Aby dokonać analizy możliwości zastosowania określonych rozwiązań optymalizacyjnych Kancelaria przeprowadza następujące działania:

  • ocena dotychczasowej oraz obecnej działalności podatnika (identyfikacja stanu faktycznego)
  • określenie oczekiwań danego podmiotu, także poziomu akceptowanego ryzyka
  • identyfikacja dopuszczalnych rozwiązań zgodnych z obowiązujących prawem (w skład których należą forma prawna oraz sposób opodatkowania ) i potwierdzonych aktualną praktyką