Biuro Rachunkowe KFK Expert Katowice, podatki rachunkowość katowice
Mapa strony angielska wersja językowa włoska wersja językowa


 

Firma - informacje ogólne


Działając na rynku usług księgowych szczególną uwagę przywiązujemy do świadczenia obsługi na poziomie gwarantującym satysfakcję naszych Klientów. Dynamiczny rozwój przyczynił się do powstawania nowych działów, co pozwoliło zapewnić kompleksowość obsługi Klienta.

W ciągu całej swej działalności Kancelaria EXPERT ® wspiera swych klientów fachową wiedzą i poradą w rozwiązywaniu trudnych i skomplikowanych problemów w zakresie prowadzonej działalności, wyszliśmy ponad przeciętność biura rachunkowego.

Nasze atuty to profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów. Kompleksowość świadczonych usług pozwoli Państwu zaoszczędzić czas potrzebny do załatwienia spraw w innych instytucjach, a rachunkowość Państwa firm nie będzie bolączką przedsiębiorstwa, a sprawnym narzędziem do jego rozwoju.

optymalizacja podatkowa, optymalizacja kosztów

Jak Państwo zauważycie spektrum naszych działań jest długofalowe zadowolenie Klientów zarówno tych obecnych jak i przyszłych. Zdajemy sobie sprawę jak niejednokrotnie trudno przedsiębiorcy dotrzeć do odpowiednich przepisów prawnych oraz podatkowych, które uzasadniałyby prowadzenie księgowości w oparciu o optymalizację podatkową. Z uwagi na to jak również na fakt ciągłych zmian w przepisach ustawy rachunkowości, uciążliwości wynikających z załatwiania spraw w urzędach - chcemy zaoferować naszym klientom pomoc, by w ten sposób mogli realizować swoje wizje zamiast zajmować się kwestiami, których profesjonalne załatwienie jest dla nas priorytetem.


Szczegóły dotyczące optymalizacji podatkowej:

Naszym Klientom oferujemy usługę optymalizacja podatkowa, której celem jest przegląd aktualnych obciążeń podatkowych a następnie wybór najlepszych rozwiązań "optymalizujących" zgodnych z przepisami prawa. Dzięki znajomości przepisów prawa podatkowego oraz ogółu prawnych aspektów oferujemy naszym Klientom kompleksową, najwyższej jakości usługę.

Przeprowadzenie optymalizacji podatkowej wymaga skoordynowania z planowaniem podatkowym we wszystkich obszarach działalności firmy i powinno uwzględniać wiele kryteriów (m.in. uwarunkowania biznesowe) gdyż kwestie obciążeń podatkowych są tylko jednym z elementów rozważanej koncepcji.

Aby dokonać analizy możliwości zastosowania określonych rozwiązań optymalizacyjnych Kancelaria przeprowadza następujące działania:

  • ocena dotychczasowej oraz obecnej działalności podatnika (identyfikacja stanu faktycznego)
  • określenie oczekiwań danego podmiotu, także poziomu akceptowanego ryzyka
  • identyfikacja dopuszczalnych rozwiązań zgodnych z obowiązujących prawem (w skład których należą forma prawna oraz sposób opodatkowania ) i potwierdzonych aktualną praktykąKancelaria EXPERT ® zajmuje się obsługa prawno - księgową podmiotów gospodarczych, wykonywaną przez Zarząd oraz wykwalifikowaną kadrę. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg handlowych, Audytów podatkowych jak również uprawnienia Biegłego Sądowego, co pozwala poszerzyć katalog prowadzonych spraw.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria EXPERT ® zyskała rzesze wiernych klientów. Dbając o ciągły rozwój, a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie swoich klientów firma udoskonala swoje usługi, proponując coraz nowsze rozwiązania z zakresu danego działu działalności. Nadrzędnym celem działania Kancelarii jest profesjonalna obsługa w pełnym zakresie funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Praca na rzecz różnych podmiotów pozwoliła zdobyć cenne doświadczenia oraz wypracować własne metody współpracy z Klientem. Kancelaria posiada wdrożony system PN - EN ISO 9001:2001, PN - EN ISO 9001:2008, co ma bezpośrednie przełożenie na wysoką jakość świadczonych usług. Ponadto uczestnicząc w licznych konkursach organizowanych przez pisma branżowe Kancelaria uzyskała certyfikaty: Kancelaria Przyjazna Podatnikowi oraz tytuł Wzorcowej Kancelarii Roku 2006 przyznany przez Fundacje na Rzecz Wspierania Doradztwa Podatkowego w ramach programu Budujemy Systemy Jakości, co jest gwarancją profesjonalnego świadczenia usług w oparciu o procedury zgodne ze Standarami jakościowymi oraz rachunkowości.

Kancelaria prowadzi również działania mające na celu uzyskanie przez każdego fachowej porady w zakresie nurtujących go pytań dlatego też została uruchomiona usługa Darmowa Porada w każdy czwartek w godzinach od 8 do 12. Ponadto mając na względzie dobro podatników co roku uczestniczymy w akcji Doradca Podatnikowi, gdzie prowadzimy bezpłatne konsultacje i rozliczenia w okresie marca.

Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje z zakresu rachunkowości na naszej stronie przybliżą Państwu zakres wykonywanych przez nas prac i zechcą Państwo podjąć rozmowę na temat korzyści, jakie pragniemy zaoferować.